Безшумні настінні годинники. Годинник із зворотним ходом. 24-годинний циферблат. Що ще може кварцовий механізм?
Вже широко використовуються безшумні настінні годинники (в нашому магазині тут і тут). Придумані зразки, стрілки яких рухаються проти годинникової стрілки (в нашому магазині тут). Є вироби з циферблатом на 24 поділу. Функціонування цих девайсів забезпечує кварцовий механізм.
Що таке кварцовий механізм?
Поняття «кварцевий годинниковий механізм» означає, що хронометр показує час завдяки коливань кристала кварцу. Зазвичай це поняття застосують до приладів зі стрілками.
Перші кварцові пристрої з'явилися в 1957 році. Їх вивела на ринок компанія Hamilton. Нове не завжди відразу завойовує собі беззастережне визнання. Швейцарські виробники довгий час не визнавали новинку, продовжуючи дотримуватися своїх переваг – випускаючи механічні годинники. Лише через 20 років, втративши значну частку ринку, швейцарці були змушені визнати і прийняти авторитет кварцових механізмів.
Останнім часом майже всі настінні годинники на ринку України мають кварцовий механізм. При цьому ми часто навіть не підозрюємо, що ці пристрої можуть бути абсолютно різними, мати різні характеристики. Відповідно, розглянутий прилад, залежно від виду, має різний термін служби, різну ступінь надійності, отже вартість.
Від року до року запити покупців змінюються, вимоги до придбаним товарам підвищуються, стають більш витонченими. Сучасні люди дуже багато працюють, постійно напружені, вічно поспішають, женуться за своїми цілями. У такій ситуації складно переоцінити важливість часу, виділеного на відпочинок і відновлення, коли людина може розслабитися, побути в гармонії зі своїми думками. При цьому будь-дратівливий чинник може звести нанівець ефект від викроєні для відпочинку часу. З іншого боку, перебуваючи в офісі, працюючи над важливим завданням, нам також необхідна тиша, що дозволяє зосередитися. При цьому ми прагнемо захистити себе від будь-якого стороннього втручання. Особливо сумно, якщо це втручання або подразнюючий чинник постійний, як наприклад гучне постійне цокання.
Тому рівень гучності, з яким працюють настінні хронометри, дуже важливий. Він безпосередньо залежить від типу використовуваного «двигуна». Закономірно, що кожен третій запитання від покупців звучить так: «Наскільки голосно ці годинники йдуть? Буде мені заважати цокання?»
На що слід звернути увагу при купівлі настінних хронометрів, якими типами кварцових механізмів вони комплектуються?
Безшумні настінні годинники або з тихим ходом?
Розглянуті пристрої можуть працювати зовсім без звуку. Це 360-імпульсні прилади. Виробників таких товарів у світі одиниці. А вартість такого механізму досить висока. Тому для України такі настінні годинники не є товаром підвищеного попиту. Подібного класу вироби можуть дозволити собі небагато. Тому цілком хорошим рівнем для покупця будуть вимірювачі часу, які зібрані з використанням кварцового механізму з тихим ходом. Це 60-імпульсні пристрої. Найвідомішим виробником є німецька фірма Hermle, є менш розкручені бренди. Вартість подібного пристрою відповідає фінансовим можливостям більшості українців. При цьому пристрій з таким механізмом йде дуже тихо. Почути неголосне цокання можна тільки притуливши вухо до пристрою. Або іноді чути тихий хід в дуже тихій кімнаті вночі, якщо вимірювач часу розташований дуже близько від голови. Тихохідне пристосування може бути з секундною стрілкою або без. Секундна стрілка рухається дуже плавно, без ривків візуально ви не помітите.
Практично всі настінні годинники в нашому асортименті оснащені механізмами тихого ходу.
Звичайний або зворотний хід стрілок.
Ми звикли бачити і використовувати прилади з звичайним ходом стрілки (зліва направо, вниз, ліворуч, вгору). Навіть є поняття «за годинниковою стрілкою». Але бувають хронометри, стрілки яких рухаються навпаки. Тобто час йде назад. Такі пристрої ще іноді називають «Фен-шуй годинник». Можливо, якщо цього дуже сильно вірити, такі вимірювачі часу можуть уповільнити старіння їх володаря. Інтернет навіть дає нам приклади, що описують такі історії. Складно сказати, наскільки це правда, але те, що такі пристрої дуже оригінальні і можуть привернути до себе увагу – це точно.
12 годинні (полусуточные) і 24 годинні (повного циклу) циферблати.
Циферблат може бути розділений на 12 частин або 24. Таким чином, хронометри можуть бути або полусуточные або повного циклу, добові. Зазвичай всі хронометри зі стрілками мають 12-годинний циферблат – стрілка робить два оберти за добу. 24-годинними частіше бувають електронні годинник, але вони не є предметом розгляду даної статті.
Точність ходу кварцового механізму.
Цей показник для якісних приладів складає величину близько +-0,5 секунд в добу. Така похибка дозволяє підводити стрілки приблизно два рази за рік. По мірі експлуатації пристрій може почати поспішати, що пояснюється старінням кристала кварцу.
Енергозберігаючий показник кварцового механізму.
Вибираючи собі хронометр, пам'ятайте про такий показник, як енергозбереження. Саме від цього показника залежить, як часто вам доведеться міняти батарейку. На термін служби батарейки також впливає величина і матеріал (вага) стрілець. Чим вони більше і важче, тим швидше сяде батарейка. А дуже часто міняти її швидко набридне.
Виробники використовують різні кварцові механізми. Від того, який саме прилад застосований в своїх моделях, можна судити про серйозність намірів виробника, його плани на майбутнє.
Наш онлайн-магазин настінних годинників пропонує вироби з тихим ходом. Ви не почуєте явного цокання, яке багатьох дратує. Придбані у нас моделі не тільки не порушили гармонію вашого будинку, але також привнесуть естетичне задоволення за рахунок хорошого дизайну. Замовивши у нас настінні годинники з логотипом компанії, ви отримаєте вироби з якісними кварцовими механізмами, тихим ходом, гарантією 1-2 роки.
Якщо вам є що додати по цій темі, пишіть на best@best.co.ua або телефонуйте за телефонами +38 095 730-63-55, +38 097 730-63-55.
Якщо хочете придбати настінні годинники, то вибирайте, що вам подобається і замовляйте!)
Вибирайте настінні годинники в нашому інтернет-магазині!
Сподобалася стаття? Поділіться нею зі своїми друзями у соцмережах! Не будь жадібною)
- Великі 3D-годинник. Годинник-наклейкиОсновні критерії вибору великих настінних годинників. Особливості 3Д-годин. Способи монтажу годин на стіну.Повна версія статті
- Як навчити дитину визначати час за годинником?Дорослі вже так звикли до поняття часу, забуваючи про те, що воно абстрактно, не відчутно.Повна версія статті