Вирішили купити настінні годинники? Чек-лист для вибору тут.
Вирішили купити настінні годинники? Як вибрати? Де придбати?
Часто ми купуємо годинник?
Зазвичай ми порівняно не часто купуємо настінні годинники. Наприклад, зробили ремонт, купили нові меблі, або просто захотіли розбавити інтер'єр свого житлового або офісного простору чимось новим, свіжим. У цьому випадку можна додати оформлення штори, вази, подушки, звичайні або модульні картини. Але найкращим варіантом можуть стати настінні годинники. Цей варіант дуже гармонійно поєднує в собі як естетичну складову, так і функціональність. Тим більше що маса пропонованих на ринку варіантів дозволить вибрати саме той, який підійде саме у ваш інтер'єр, задовольнить саме ваш смак.
Також нерідко настінні годинники купують на подарунок (не дивлячись на всякі обмежують деяких забобони). Дарують частіше дорогі гідні поваги і уваги зразки, які повинні стати пам'ятною річчю, викликає у обдаровуваного позитивні емоції дуже довгий час. Такий варіант дарують на дні народження, весілля, річниці, вкладаючи в подарунок дуже глибокий сенс.
Досить часто з купівлею настінних годин стикаються тільки дизайнери або опоряджувальники приміщень, які регулярно переходячи від об'єкта до об'єкта, постійно зустрічаються з питанням оформлення житлового простору.
Отже, перш ніж зробити вибір, дуже радимо визначитися з тим, які ж настінні годинники вам потрібні. Нижче перераховані основні критерії, за якими вам бажано пройти і визначитися.
Чек-лист для вибору настінного годинника:
- Стилі:
- Класика – зазвичай, це моделі з чіткими лініями, які передбачають статус власника, використовуваний матеріал зазвичай дерево або метал, також пріоритетні золотисті або сріблясті кольори, багато хронометрів з боєм, маятником. До цієї ж категорії суцільно і поруч відносять стиль «ретро» - моделі з зозулею, мелодією.
- Модерн – яскраві кольори, креативні форми, сучасний, іноді абстрактний дизайн.
- Вінтаж – пастельні тони, спокійні, ненав'язливі візерунки або квіти.
- Кантрі – натуральні матеріали, рослинні орнаменти, приглушені кольори.
- Хай-тек – лаконічні іноді абстрактні варіанти, в основному це сріблястий колір, використовуваний матеріал – метал та/або скло, лінії чіткі, часто мінімалістичний дизайн.
- Етно, фен-шуй – національні мотиви Сходу, Африки, Індії, матеріали (або їх імітація) – бамбук, дерево, папір. Використовуються традиційні орнаменти, квіткові композиції.
- Місця розміщення:
- Вітальня;
- Передпокій;
- Спальня;
- Дитячий;
- Кухня;
- Офісне приміщення, кабінет;
- Кафе, ресторан.
- Типи механізму:
- Кварцові –одержали саме широке поширення, живлення відбувається від батарейки.
- Механічні – масового застосування зараз не знаходять, застосовуються зазвичай в дорогих класичних варіантах.
- Електронні – досить поширені, живлення від мережі.
- Розміри (розбивка нижче зроблена виключно виходячи із суб'єктивної думки автора даного матеріалу):
- Маленькі – зазвичай це вироби діаметром до 25 см;
- Стандартні – середнім діаметром 30-40 см;
- Великі габарити годин від 50 см і більше;
- 3D-годинник - асортимент деяких інтернет-магазинів містить вироби діаметром до 130 див.
- Матеріал виготовлення:
- Пластик – використовується найчастіше;
- Скло – дуже поширений варіант, широке розповсюдження отримав порівняно недавно;
- МДФ – рідко використовуваний матеріал, але дуже практичний і порівняно недорогий;
- Акрил – дуже поширений в останні роки матеріал, застосовується зазвичай в моделях стилю модерн;
- Дерево – часто використовується для виготовлення класичних виробів або виробів стилю кантрі;
- Метал – широко застосовується в товарах стилю хай-тек, модерн, іноді класичних варіантах.
- Ексклюзивність:
- Товари масового виробництва - однакові варіанти виготовляються на серійних виробництвах у великих кількостях, представлені у багатьох торгових точках, вартість нижче або на рівні середньої для даної групи товарів;
- Дизайнерські вироби – якісно скрупульозно розроблено і вивірено дизайнером, присутній креатив і нестандартність, виробляється малими партіями, вартість трохи вище середньої;
- Ексклюзивні моделі – зроблено в одному неповторному екземплярі, не підлягає точному копіювання, вартість висока.
- Дизайн – колір/форма можуть сильно відрізнятися один від одного, залежать від фантазії виробника/дизайнера, дозволяють підібрати варіант для будь-якого приміщення з будь-яким інтер'єром.
- Упаковка:
- Захисна небрендована;
- Фірмова коробка з маркуванням;
- Подарунковий варіант упаковки.
- Гарантія – зараз всі вироби супроводжуються офіційною гарантією виробника. Зазвичай це 12 або 24 місяці. Просто зверніть увагу на те, щоб у вас був гарантійний талон, це значно спростить ремонт/обслуговування при необхідності.
Пройшовшись по цим пунктам, а також чітко вирішивши для себе, що ви хочете, ви з дуже великою ймовірністю виберіть саме ту модель, яка буде вас радувати, заряджати енергією, надихати на нові добрі справи.
Гарних покупок!
Сподобалася стаття? Поділіться нею зі своїми друзями у соцмережах! Не будь жадібною)
- Великі 3D-годинник. Годинник-наклейкиОсновні критерії вибору великих настінних годинників. Особливості 3Д-годин. Способи монтажу годин на стіну.Повна версія статті
- Як навчити дитину визначати час за годинником?Дорослі вже так звикли до поняття часу, забуваючи про те, що воно абстрактно, не відчутно.Повна версія статті